Lodě

V kategorii LODĚ vyrábíme základní tři typy:

Pramice TRIUMF je univerzální sklolaminátová pramice se dvěmi vzduchovými komorami, které zabraňují jejímu potopení a zároveň slouží jako sedačky. Zadní část lodi je speciálně vyztužena 10 mm silnou deskou umožňující instalaci závěsného motoru o výkonu maximálně 5 PS.Triumf je pohodlná, stabilní a snadno ovladatelná loď (zajištěno třemi kýly), kterou lze dobře využít pro účel sportovního rybolovu.Pramici je možné doplnit ocelovým uvazovacím okem, nesmazatelným identifikačním nápis ve dně nebo na boku lodi dle přání zákazníka, dále vesly délky 160 -220 cm.
Délka 335 cm, šířka 140 cm, váha do 50kg.
Cena 18 990 kč

Náhled Pramice TRIUMF:

lod trumf

Kanoe SIOUX je stabilní a snadno řiditelná kanoe, která svou konstrukcí patří do kategorie lodí vhodné i pro méně zkušené vodáky. Kanoe je opatřena dvěma provazovými úchyty, 2 nebo 3 sedačkami a nesmazatelným identifikačním nápisem ve dně nebo na boku lodi dle přání zákazníka.
Délka 485 cm, šířka 80 cm, váha do 30kg.
Cena 13 990 kč

Náhled Kanoe SIOUX:

lod sioux

Veslice SILVIA je lehká veslice se třemi vzduchovými komorami, které zabraňují jejímu potopení a zároveň slouží jako sedačky. Zadní část lodi je speciálně vyztužena 10 mm silnou deskou umožňující instalaci závěsného motoru.Jedná se o pohodlnou snadno ovladatelnou loď určenou pro klidné vody nádrží a rybníků.Veslici je možné doplnit ocelovým uvazovacím okem, nesmazatelným identifikačním nápis ve dně nebo na boku lodi dle přání zákazníka, dále vesly délky 160 -220 cm.
Délka 330 cm, šířka 140 cm, váha do 40kg.
Cena 14 990 kč

Náhled Veslice SILVIA:

lod silvie